
| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Supply Current | 1.3 mA |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Auto Retry |
| Type | Hot Swap Controller |
| Internal Switch | No |
| Number of Channels | 1 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Supply Voltage | -80 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
